Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo 15,6"Toploader T210 Black-ROW

Производот не е достапен

[Lenovo 15,6"Toploader T210 Black-ROW] | LenovoOnline.mk
PN:GX40Q17229

Lenovo 15,6"Toploader T210 Black-ROW


Стил, заштита и функционалност

Lenovo Casual Toploader T210 е направен од водоотпорен материјал. Со место за лаптоп до 15,6 инчи, сет од внатрешни џебови за други додатоци и главна преграда. Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >