Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad IdeaPad 3 Series

IdeaPad 3 17ITL6 Arctic Grey

17,3" FHD, i7-1165G7, 12GB, 512GB SSD, Iris Xe Graphics, no OS

Производот не е достапен

[IdeaPad 3 17ITL6 Arctic Grey] | LenovoOnline.mk

IdeaPad 3 17ITL6 Arctic Grey

17,3" FHD, i7-1165G7, 12GB, 512GB SSD, Iris Xe Graphics, no OS


17.3-инчен стилски и тенок лаптоп со високи перформанси

Новиот IdeaPad 3 не го изневерува стилот на Lenovo за сигурен, мултимедијален лаптоп. IdeaPad 3 доаѓа со интегрирана видео картичка, висока резолуција на екранот и неверојатен квалитет на звук, што го гарантираат Dolby Audio 1.5W x 2 звучниците. Лаптопот доаѓа со процесор Intel i7, 12GB RAM, 512GB SSD и без оперативен систем. Боја - сива.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >