Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision T32h-20

32" QHD (2560x1440) , HDMI, DisplayPort, USB, 1000:1, 250cd/m2, 4ms

22 190 ден
21133.33

[ThinkVision T32h-20] | LenovoOnline.mk

ThinkVision T32h-20

32" QHD (2560x1440) , HDMI, DisplayPort, USB, 1000:1, 250cd/m2, 4ms


Сoвршена слика за професионалциМоделот е достапен од 20.06.2021

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 32-инчниот широк монитор ThinkVision T32h-20. Тој нуди брилијантен QHD екран погоден за професионална работа, DisplayPort, HDMI и USB. Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >