Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Десктопи Десктоп системи ThinkCentre M

ThinkCentre M70q Tiny

Intel Core i3-10100T, 8GB, Intel HD Graphics, 256GB SSD, Windows 10 Pro

34 790 ден
33133.33

[ThinkCentre M70q Tiny] | LenovoOnline.mk

ThinkCentre M70q Tiny

Intel Core i3-10100T, 8GB, Intel HD Graphics, 256GB SSD, Windows 10 Pro


Нов дизајн и поголема моќ во M70q Tiny

ThinkCentre M70q обезбедува добри перформанси и сигурност на апликациите. Компактната кутија е погодна за работни места каде што просторот е ограничен. Моделот има процесор Intel Core i3-10100T, 8GB RAM, 256GB SSD, Windows 10 Pro оперативен систем и графичка картичка Intel HD.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >