Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad IdeaPad 3 Series

IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey

15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, GeForce MX450 2GB GDDR5 , no OS

Производот не е достапен

[IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey] | LenovoOnline.mk

IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey

15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, GeForce MX450 2GB GDDR5 , no OS


15.6-инчен стилски и тенок лаптоп со високи перформанси

Новиот IdeaPad 3 не го изневерува стилот на Lenovo за сигурен, мултимедијален лаптоп. IdeaPad 3 доаѓа со видео картичка NVIDIA GeForce MX450 2GB GDDR5, висока резолуција на екранот и неверојатен квалитет на звук, што го гарантираат Dolby Audio 1.5W x 2 звучниците. Лаптопот доаѓа со последната генерација на процесори Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD и без оперативен систем. Боја - сива.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >