Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision X1 (2nd Gen)

44 990 ден
42847.62

[ThinkVision X1 (2nd Gen)] | LenovoOnline.mk

ThinkVision X1 (2nd Gen)


27-инчен Thunderbolt 3 LED Backlit LCD монитор

ThinkVision X1 (2nd Gen) е врвен монитор од X-серијата со 27-инчен, full-screen, 4K дисплеј и Thunderbolt 3 конективност. Иновативната технологија ja поместува границата на screen share соодносот на екранот (93%). Дисплејот ги обединува full-screen и ултра-тенкиот (4,7 мм) изглед во еден елегантен дизајн. Со 4K резолуција и > 99% sRGB спектар на бои, бидете сигурни дека ќе имате одличното искуство при гледањето, а Thunderbolt 3 интерфејсот ќе ви го обезбеди најдоброто корисничко искуство. „Моторизираната“ камера која за прв пат доаѓа заедно со монитор, автоматски се движи нагоре и надолу.

ВНИМАНИЕ! Моделите по нарачка се достапни 30-60 работни дена од денот на нарачката!

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >