Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad E Series

ThinkPad E14 Gen 2 Black

14" FHD, Intel Core i7-1165G7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, No OS

74 090 ден
72 690 ден
69228.57

[ThinkPad E14 Gen 2 Black] | LenovoOnline.mk
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkPad E14 Gen 2 Black

14" FHD, Intel Core i7-1165G7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe, No OS


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkPad E14 е нов 14 инчен модел од серијата Е. Новата серија Edge импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од Intel Core i7-1165G7 процесор, има 16GB RAM и 1TB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и без оперативен систем.

Зошто да изберам ThinkPad?

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >