Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision T27p-10

31 990 ден
30466.670000000002

[ThinkVision T27p-10] | LenovoOnline.mk

ThinkVision T27p-10


Спектакуларно гледачко искуство

ThinkVision T27p е дизајниран да ви овозможи спектакуларно искуство. NearEdgeless екранот и резолуцијата 3840 x 2160 го прават одлична алатка за продуктивност. USB Type-C портата претставува совршено едно-кабелско решение за пренос на податоци, видео и поврзување со струја за компатибилни уреди. Повеќе USB порти овозможуваат лесна поврзаност со периферните уреди, што го прави навистина одлична инвестиција за професионалци во која било индустрија кои се потпираат на дополнителни монитори за мултитаскинг. Покрај тоа, ергономски дизајнираниот држач со функции за кревање, навалување и вртење ви овозможува да го прилагодите мониторот според вашите потреби.

ВНИМАНИЕ! Моделите по нарачка се достапни 30-60 работни дена од денот на нарачката!

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >