Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 14

ThinkBook 14 G3 ACL Mineral Grey

14" FHD, AMD 7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Win 10 Pro

61 290 ден
53 350 ден
50809.520000000004

[ThinkBook 14 G3 ACL Mineral Grey ] | LenovoOnline.mk
Lenovo Essential USB mouse
PN: 4Y50R20863

690.00 ден
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 14 G3 ACL Mineral Grey

14" FHD, AMD 7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, Win 10 Pro


Стилски, тенок и лесен лаптоп за работа во движење

Наменет за модерни професионалци, овој исклучително стилски лаптоп е совршен за работа во движење. Овој лаптоп им овозможува на корисниците да можат ефикасно да работат од каде било. Моделот е со AMD 7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја, има Windows 10 Pro оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >