Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15p Mineral Grey

15.6" UHD, i7-10750H, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX 1650 Ti Max-Q 4GB GDDR6, no OS

82 890 ден
79 690 ден
75895.24

[ThinkBook 15p Mineral Grey] | LenovoOnline.mk

ThinkBook 15p Mineral Grey

15.6" UHD, i7-10750H, 16GB RAM, 512GB SSD, GTX 1650 Ti Max-Q 4GB GDDR6, no OS


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од i7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја и без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >