Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

Lenovo Essential Compact Wireless Mouse

990 ден
942.86

[Lenovo Essential Compact Wireless Mouse] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4Y50R20864

Lenovo Essential Compact Wireless Mouse


Lenovo Essential Compact Wireless Mouse е совршен додаток за оние што се во движење. Соодветен за патување, компактниот дизајн лесно влегува во џебовите. Лесно поврзете се со компјутерот со помош на нано USB ресиверот кој е практичен за бежична работа. Долготрен живот на батеријата и до 12 месеци, за да не мора да се грижите често да ги менувате батериите.

Карактеристики:

  • Компактен дизајн за лесно носење;
  • Погодно и стабилно 2.4 GHz нано USB безжично поврзување;
  • Оптички сензор со резолуција од 1000 dpi;
  • Траење на батеријата до 12 месеци


Подетален опис

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >