Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision T24i-20

23,8" FHD (1920x1080) , VGA/HDMI/DisplayPort, 1000:1, 250cd/m2

Производот не е достапен

[ThinkVision T24i-20] | LenovoOnline.mk

ThinkVision T24i-20

23,8" FHD (1920x1080) , VGA/HDMI/DisplayPort, 1000:1, 250cd/m2


Савршена слика за професионалци.

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 23,8-инчниот монитор ThinkVision T24i. Тој нуди брилијантен Full HD екран погоден за професионална работа, DisplayPort, HDMI и VGA.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >