Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Десктопи All-In-One системи IdeaCentre AIO 3

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black

23.8" FHD, AMD 5 5500U, 8GB, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon, no OS

38 390 ден
36561.9

[IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black] | LenovoOnline.mk

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 Black

23.8" FHD, AMD 5 5500U, 8GB, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon, no OS


Стилски СЀ-ВО-ЕДНО компјутерОчекувана дата 24.8.2022

Со својот елегантен, современ држач и тенок дисплеј, IdeaCentre AIO 3 е дизајниран да го привлече вниманието. Вклучете го и ќе се восхитите на начинот на кој се справува со сѐ, лесно и брзо. Дизајнот е оптимален за просторот, но може да чува многу податоци. Сè на сè, овој модел е идеалниот ALL-IN-ONE компјутер. Моделот е без оперативен систем и со жичани тастатура и компјутерско глувче. Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >