Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Лаптопи ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15 G2 Mineral Grey

15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB RAM, 512GB SSD,Integrated VGA, no OS

43 090 ден
Производот не е достапен

[ThinkBook 15 G2 Mineral Grey] | LenovoOnline.mk

ThinkBook 15 G2 Mineral Grey

15.6" FHD, i3-1115G4, 8GB RAM, 512GB SSD,Integrated VGA, no OS


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од i3 процесор, 8GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја и без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачкаБесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >