Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey

15.6" FHD, AMD 5 5500U, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon, Win 10 Pro

57 890 ден
50 000 ден
47619.05

[ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey] | LenovoOnline.mk
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 15 G3 ACL Mineral Grey

15.6" FHD, AMD 5 5500U, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated AMD Radeon, Win 10 Pro


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkBook 15 импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од AMD 5 процесор, има 16GB RAM и 512GB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и оперативен систем Windows 10 Pro.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >