Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 14

ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey

14" FHD, i7-1165G7, 8GB RAM, 512GB SSD, Iris Xe Graphics, Win 11 Pro

67 490 ден
62 290 ден
59323.81

[ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey] | LenovoOnline.mk
Lenovo Essential USB mouse
PN: 4Y50R20863

690.00 ден
Lenovo ThinkPad Basic Backpack
PN: 4X40K09936

1990.00 ден

ThinkBook 14 G2 ITL Mineral Grey

14" FHD, i7-1165G7, 8GB RAM, 512GB SSD, Iris Xe Graphics, Win 11 Pro


Стилски, тенок и лесен лаптоп за работа во движење

Наменет за модерни професионалци, овој исклучително стилски лаптоп е совршен за работа во движење. Овој лаптоп им овозможува на корисниците да можат ефикасно да работат од каде било. Моделот е со Intel i7 процесор, 8GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја, има Windows 11 Pro оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >