Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo ThinkPad Basic Backpack

1 990 ден
1686.44

[Lenovo ThinkPad Basic Backpack] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40K09936

Lenovo ThinkPad Basic Backpack


Лесен ранец со едноставен дизајн

Лесениот ThinkPad 15.6 " Basic ранец е функционален со едноставен дизајн и достапна цена. Наменет е за лаптопи до 15.6".

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >