Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard (White)

1 490 ден
1419.05

[Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard (White)] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4Y40V27451

Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard (White)
Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Традицијата на Lenovo за квалитетни уреди продолжува со Lenovo Preferred Pro II USB (white). Издржлива и сигурна, таа е совршен придружник на Think и Lenovo лаптопите и десктоп компјутерите. Тенкиот и модерен дизајн е надополнет со класичната бела боја за модерна алтернатива на обичните црни тастатури. Се одликува со full-size големина и 3 зони за подобра ергономија и искуство при пишувањето. Копчињата се прилагодени на прстите и траат до 10 милиони кликања во нормални услови.

Карактеристики:

  • Распоред поделен на 3 зони со full-size големина;
  • Издржлива и сигурна со живот на типките до 10 милиони кликања*;
  • Прилагодлив наклон;
  • Класична бела боја.


*Во нормални услови на пишување

Подетален опис

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >