Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad Flex Series (2-in-1s)

IdeaPad Flex 5 14ARE05, Light Teal

14" FHD Multi touch, AMD Ryzen 5 4500U , 8GB, 256GB SSD, Win 10 Home

42 290 ден
40276.19

[IdeaPad Flex 5 14ARE05, Light Teal] | LenovoOnline.mk

IdeaPad Flex 5 14ARE05, Light Teal

14" FHD Multi touch, AMD Ryzen 5 4500U , 8GB, 256GB SSD, Win 10 Home


Стилски 2-во-1 лаптоп за забава

Прекрасно видео. Засилено, живописно аудио. Оптимизирани функции за видео разговор. Сè е во Flex 5, стилски 14-инчен 2-во-1 лаптоп со моќен процесор и долготрајна батерија.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >