Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad IdeaPad 3 Series

IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey

15.6" FHD, i3-10110U, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX130 2GB, no OS

Производот не е достапен

[IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey  ] | LenovoOnline.mk

IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey

15.6" FHD, i3-10110U, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GeForce MX130 2GB, no OS


Моќен лаптоп за секојдневна употреба

Иако е лаптоп со достапна цена IdeaPad 3 е дизајниран да не ве забави во ниту еден поглед. Има Intel Core i3 процесор од последната генерација, 8GB RAM меморија, 256GB SSD и моќна NVIDIA GeForce MX130 2GB графичка картичка. Деталите, како заштитниот затворач за веб-камерата, го прават овој лаптоп одличен избор за секојдневна употреба. Моделот доаѓа без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >