Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision P27u

35 590 ден
33895.24

[ThinkVision P27u] | LenovoOnline.mk

ThinkVision P27u


Монитор со црна боја и концизен изглед

Мониторот ThinkVision P27u има црна боја и концизен изглед со ергономски држач. Тој нуди кристално чист IPS дисплеј, без рамки, со резолуција 3840x2160 и различни режими на боја (99,5% AdobeRGB, 145,7% sRGB, 97,9% DCI-P3, 99,5% BT.709), со што овозможува професионално ниво на прецизност на сликите, со широк агол на гледање.

ВНИМАНИЕ! Моделите по нарачка се достапни 30-60 работни дена од денот на нарачката!

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >