Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

ThinkPad Essential Wireless Mouse, Black

890 ден
847.62

[ThinkPad Essential Wireless Mouse, Black ] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X30M56887

ThinkPad Essential Wireless Mouse, Black


Силно безжично глувче

Новото и стилско глувче Essential ThinkPad е совршен додаток за вашиот систем. Тој е дизајниран да одговара на новите лаптопи ThinkPad и приклучокот е ThinkPad OneLink. Овој глушец има карактеристики за контрола на прецизност кои не само што ја подобруваат работата во вашата канцеларија, туку се и одлична опција за корисниците на мобилни телефони. Новата Bluetooth технологија овозможува работа на речиси секоја површина. Изборниот софтвер Lenovo Mouse Suite нуди подобрена функционалност со можност за конфигурирање на копчињата и скролот за движење. Глувчето е ергономично, удобно е и за десната и за левата рака. Карактеристики:     1200 dpi;     4 -насочното движење што исто така работи како копче;     2.4GHz безжична технологија;     Микро USB приемник што се вклопува во глувчето при патување;     Вклучува две АА батерии;     Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >