Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad IdeaPad 3 Series

IdeaPad 3 15ARE05 Platinum Grey

15.6" FHD, Ryzen 3 4300U, 4GB RAM, 256GB SSD, Integrated AMD Radeon, no OS

Производот не е достапен

[IdeaPad 3 15ARE05 Platinum Grey ] | LenovoOnline.mk

IdeaPad 3 15ARE05 Platinum Grey

15.6" FHD, Ryzen 3 4300U, 4GB RAM, 256GB SSD, Integrated AMD Radeon, no OS


Моќен лаптоп за секојдневна употреба

Иако е лаптоп со достапна цена, IdeaPad 3 е дизајниран да не ве забави во ниту еден поглед. Има AMD Ryzen 3 4300U процесор, 4GB RAM меморија, 256GB диск и интегрирана графичка картичка. Деталите, како заштитниот затворач за веб-камерата, го прават овој лаптоп одличен избор за секојдневна употреба. Моделот доаѓа без оперативен систем. Боја - сива.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >