Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

ThinkPad 15.6-inch Laptop Casual Toploader T210 Gray

1 490 ден
1262.71

[ThinkPad 15.6-inch Laptop Casual Toploader T210 Gray] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40T84060

ThinkPad 15.6-inch Laptop Casual Toploader T210 Gray


Стил, заштита и функционалност

Lenovo Casual Toploader T210 е изработен од водоотпорен материјал со чист дизајн. Со преграда за лаптоп до 15.6", сет внатрешни џебови за други додатоци и главен оддел. Боја - сива.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >