Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

ThinkVision T27h-20 27"

27" QHD (2560x1440) , HDMI, DisplayPort, USB, 1000:1, 250cd/m2, 4ms

20 790 ден
19800.0

[ThinkVision T27h-20 27"] | LenovoOnline.mk

ThinkVision T27h-20 27"

27" QHD (2560x1440) , HDMI, DisplayPort, USB, 1000:1, 250cd/m2, 4ms


Сoвршена слика за професионалци

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 27-инчниот широк монитор ThinkVision T27h-20. Тој нуди брилијантен QHD екран погоден за професионална работа, DisplayPort, HDMI и USB. Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >