Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

ThinkPad Professional Slim Topload Case

4 390 ден
3720.34

[ThinkPad Professional Slim Topload Case] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40Q26385

ThinkPad Professional Slim Topload Case


ThinkPad Professional Slim Topload Case

Ташна за лаптоп до 15.6 инчи.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >