Специјализирана Lenovo продавница
Десктоп системи

Lenovo V530 Tower
CPU: Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB)
RAM: 1 x 8GB DIMM DDR4-2666
HDD: 256GB SSD 2.5" SATA6Gb/s Opal2
Optical Drive: DVD Burner (DVD±RW), SATA 1.5Gb/s Drive, slim (9.0mm)
Part No: 11BH002ERI

35 590 ден


пронајдени производи


Серија
 
По процесор
 
По HDD
 
PCI Express slot