Специјализирана Lenovo продавница
ThinkCentre M

ThinkCentre M70q Tiny
CPU: Intel Core i3-10100T (4C / 8T, 3.0/3,8GHz, 6MB)
RAM: 8GB UDIMM DDR4-2666
HDD: 256GB SSD M.2 NVMe
Optical Drive: no optical drive
Part No: 11DUSC87RI

34 790 ден


пронајдени производи