Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad YOGA

Yoga Creator 7 15IMH05 Dark Moss

15,6" FHD, i5-10300H, 16GB RAM, 1TB SSD, GTX 1650 4GB, Win 10 Pro

Производот не е достапен

[Yoga Creator 7 15IMH05 Dark Moss] | LenovoOnline.mk

Yoga Creator 7 15IMH05 Dark Moss

15,6" FHD, i5-10300H, 16GB RAM, 1TB SSD, GTX 1650 4GB, Win 10 Pro


Лаптоп по кој сите се вртат

Не е тешко да се импресионира кога сте со Yoga 7. Овој хибриден лаптоп комбинира интуитивен дизајн на displey кој е скоро рамка и дефинитивно не може да остане незабележан. Со моќноста на најновата генерација процесор Intel Core i5 и супер брз погон, секогаш ќе имате предност во однос на другите. Моделот е со оперативен систем Windows 10 Pro. Моделот е без Active Pen. Агол на отварање -120 степени.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >