Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Десктопи All-In-One системи IdeaCentre AIO 3

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White

23,8" FHD,R3 5300U, 8GB, 512GB SSD, AMD Radeon, no OS

33 390 ден
31800.0

[IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White] | LenovoOnline.mk

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White

23,8" FHD,R3 5300U, 8GB, 512GB SSD, AMD Radeon, no OS


Стилски СЀ-ВО-ЕДНО компјутер

Со својот елегантен, современ држач и тенок дисплеј, IdeaCentre AIO 3 е дизајниран да го привлече вниманието. Вклучете го и ќе се восхитите на начинот на кој се справува со сѐ, лесно и брзо. Дизајнот е оптимален за просторот, но може да чува толку многу податоци. Сè на сè, овој модел е идеалниот ALL-IN-ONE компјутер. Моделот е без оперативен систем и со безжични тастатура и компјутерско глувче. Боја - бела.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >