Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo Business Casual 17-inch Backpack

3 690 ден
3127.12

[Lenovo Business Casual 17-inch Backpack
] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40X54260

Lenovo Business Casual 17-inch Backpack


Ранецот Lenovo Business Casual е дизајниран за заштита на вашата машина и за долги патувања.

Функционален ранец со три оддели, со чист и модерен дизајн, водоотпорен материјал, стилски перфектен, со обложен и мек внатрешен дел за лаптопот. Одговара на лаптопи до 17,3 ”. Прилагодливата лента и страничниот џеб го прават овој ранец идеален за екскурзии. Ранецот е со капацитет од 24 литри, а тежи помалку од 900 грама.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >