Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

ThinkPad Professional 15.6" Backpack

5 590 ден
4737.29

[ThinkPad Professional 15.6" Backpack] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40Q26383

ThinkPad Professional 15.6" Backpack


Заштитете го вашиот ThinkPad додека патувате

ThinkPad Professional Backpack од Леново е функционален ранец дизајниран за 15.6" лаптопи. Карактеристики: - Го заштитува вашиот лаптоп; - Премиум, лесен материјал кој е отпорен на секојдневна употреба; - Ранецот е наменет за лаптопи до 15,6", со посебен џеб за дополнителен помал уред; - Преден џеб за складирање на адаптер за напојување и други лични работи; - Посебно место за таблет; - Ергономски ремени и дршка за носење; - Каивче за прикачување на дршки од торба за патување; - Џебови за чување на пенкала, документи и други додатоци; - Сигурносен џеб на грбот; - Страничен џеб за едно шише за вода.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >