Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Thinkpad x1 carbon/yoga leather sleeve

5 850 ден
4957.63

[Thinkpad x1 carbon/yoga leather sleeve] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40U97972

Thinkpad x1 carbon/yoga leather sleeve


Thinkpad X1 carbon/yoga кожна торбичка

Thinkpad X1 carbon/yoga leather sleeve специјално дизајниран за да го заштити вашиот Lenovo ThinkPad X1. Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >