Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Батерии и адаптери

ThinkPad 45W AC Type C Adapter

2 400 ден
2033.9

[ThinkPad 45W AC Type C Adapter] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X20M26256

ThinkPad 45W AC Type C Adapter


Aдаптер за ThinkPad системи

ThinkPad 45W AC Type C адаптерот со USB Type-C приклучок, овозможува напојување на ноутбукот и полнење на батеријата. ЕУ Стандард. Поддржува системи со двојадрени процесори.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >