Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkPad ThinkPad E Series

ThinkPad E14 Gen 2 Black

14" FHD, Intel Core i5-1135G7, 16GB RAM, 512GB SSD, No OS

Производот не е достапен

[ThinkPad E14 Gen 2 Black] | LenovoOnline.mk

ThinkPad E14 Gen 2 Black

14" FHD, Intel Core i5-1135G7, 16GB RAM, 512GB SSD, No OS


Целосна функционалност за пристапна цена

ThinkPad E14 е нов 14 инчен модел од серијата Е. Новата серија Edge импресионира со својот елегантен дизајн, леснотија, издржливост и безбедност. Лаптопот е напојуван од Intel Core i5-1135G7 процесор, има 16GB RAM и 526GB SSD диск. Овој модел е со интегрирана графичка картичка и без оперативен систем.

Зошто да изберам ThinkPad?

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >