Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

ThinkPad 14-inch Professional Slim Topload Case

3 350 ден
2838.98

[ThinkPad 14-inch Professional Slim Topload Case] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40W19826

ThinkPad 14-inch Professional Slim Topload Case


Функционална slim ташна за вашиот ThinkPad

ThinkPad 14.1” Professional Slim Topload Case е функционална торба дизајнирана за лаптопи до 14,1" и нуди: - Уникатен "слинг" дизајн кој нуди сигурна заштита за вашиот ThinkPad; - Нови предни џебови за брз пристап до најважните работи кога патувате; - Посебен дела за таблет; - Ергономски прерамки и рачки за носење; - Каивче за закачување на рачките; - Складишни прегради за адаптер за струја, пенкала, документи и други додатоци; - Издржлив и лесен материјал (840D Nylon PU); - Димензии: висина 260 мм, ширина: 375 мм, длабочина: 60 мм и тежина 0,67 кг.

Подетален опис

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >