Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse

Комплет безжична тастатура со безжично глувче

2 990 ден
2847.62

[Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X30M39497

Lenovo Essential Wireless Keyboard and Mouse

Комплет безжична тастатура со безжично глувче


Безжичен глушец и тастатура. Карактеристики: безжична технологија од 2,4 GHz, plug and play, soft touch, лесно поставување и ракување, без потреба од дополнителен софтвер, индикатор за статусот на батеријата и нов дизајн на копчињата.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >