Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

Lenovo Essential USB mouse

690 ден
657.14

[Lenovo Essential USB mouse] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4Y50R20863

Lenovo Essential USB mouse


Работете прецизно со глувче од Lenovo

Жичаното глувче Lenovo Essential користи оптичка технологија за прецизно работење, работи на разни видови површини и не бара подлога. Ергономскиот дизајн овозмоќува работа со обете раце.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >