Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black;

1 490 ден
1262.71

[Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black;] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40T84059

Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black;


Лесен ранец со едноставен дизајн

В210 е лесен ранец. Функционален со едноставен дизајн, водоотпорен слој и достапна цена. Се одликува со издржлива ткаенина од полиестер отпорна на снег и функционален дизајн со внатрешен облога која нуди заштита за лаптопот и важните предмети. Лесен пристап до предниот џеб со патент. Цврстиот заден панел го прави удобен за целодневна употреба. Наменета е за лаптопи до 15,6". Боја - црна

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >