Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Аудио додатоци

Lenovo USB Soundbar

2 490 ден
2110.17

[Lenovo USB Soundbar] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:0A36190

Lenovo USB Soundbar


Додадете стерео звук на вашиот монитор без да го намалувате корисниот простор од работниот простор.

Стилскиот Lenovo USB Soundbar е одличен избор за додавање на стерео звук на веб-преноси, мултимедијални презентации и други апликации за кои е потребен аудио. Компатибилен со повеќето монитори на Lenovo ThinkVision. Има два звучници со вкупна излезна моќност од 1.25W + 1.25W. Силината на звукот се контролира директно од уредот. Има копче за зголемување и намалување на јачина на звук и исклучување на звукот. Поврзан е со аудио-контрола на компјутер.
*Во цената е вклучен само soundbar, без монитор

Подетален опис Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >