Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

ThinkPad Essential Backpack

2 890 ден
2449.15

[ThinkPad Essential Backpack] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40E77329

ThinkPad Essential Backpack


Ранец со лесен дизајн

ТhinkPad Essential Backpack од Lenovo е функционален ранец со лесен дизајн и достапна цена.Се препорачува за лаптопи до 15.6". Основни карактеристики:
  • Издржлив и лесен материјал (500D Gucci Poly PU);
  • Посебен дел за заштита на Вашиот ThinkPad;
  • Преден џеб за адаптер, глувче и останати предмети;
  • Специјално место наменето за таблет;
  • Ергономски прерамки и дршка за носење;
  • Каивче за прикачување на дршки од торба за патување;
  • Џебови за пенкала, документи и останати аксесоари;
  • Сигурносен џеб на грбот;
  • Страничен џеб за шише со вода;
  • Размери: височина: 342.9 мм, широчина: 457.2 мм, длабочина: 114.3 мм и тежина 0.87 кг.


Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >