Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Приклучни станици

ThinkPad Pro Dock 65W EU1

10 590 ден
10085.710000000001

[ThinkPad Pro Dock 65W EU1] | LenovoOnline.mk

ThinkPad Pro Dock 65W EU1


Зголеми ја својата продуктивност со ThinkPad Pro Dock

ThinkPad Pro Dock е со нов дизајн и е наменет за новата генерација ThinkPad лаптопи. Користувањето ThinkPad Pro Dock е лесно со поврзување на локалната мрежа / интернет, како и со дополнителни додатоци на работното место,со два надворешни монитори, тастатура, глувче и печатач, и со тоа да сработите побрзо. Еден од USB port поддржува always-on, што значи дека можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет, дури и кога вашиот лаптоп не е вклучен. ThinkPad Pro Dock има копче за лесно отстранување од лаптопот со едно притискање. ThinkPad Pro Dock вклучува: 3x USB 2.0, еден - always-on за полнење на мобилни уреди преку USB 3x USB 3.0 10/1000 Gigabit Ethernet 1x DisplayPort 1.2 (Exclusive use with DVI-D) 1x DVI-D (Exclusive use with DisplayPort) 1x VGA 1x Stereo / Mic Combo Audio Port Во комплет со 65W AC Adapter. * Зависи од конфигурацијата на ThinkPad лаптопот.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >