Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Монитори

Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless

23,8" FHD (1920x1080) , VGA/HDMI, 1000:1, 250cd/m2

7 890 ден
7514.29

[Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless] | LenovoOnline.mk

Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless

23,8" FHD (1920x1080) , VGA/HDMI, 1000:1, 250cd/m2


Савршена слика за професионалци.

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 23,8-инчниот монитор. Тој нуди брилијантен Full HD екран погоден за професионална работ HDMI и VGA.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >