Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo ThinkPad 17" Passage BackPack

5 990 ден
5076.27

[Lenovo ThinkPad 17" Passage BackPack
] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40N72081

Lenovo ThinkPad 17" Passage BackPack


Ранецот "Lenovo 17" е дизајниран за заштита на вашата машина.

Lenovo 17 " Passage ранецот има пријателски патувачки дизајн кој содржи вграден USB порт кој ви овозможува да го напојувате вашиот мобилен уред во движење. Компатибилен е со сите преносни компјутери до 17,3".

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачкаБесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >