Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Глувчиња и тастатури

Lenovo Laser Wireless Mouse

1 190 ден
1133.33

[Lenovo Laser Wireless Mouse] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:0A36188

Lenovo Laser Wireless Mouse


Бежично ласерско глувче

Бежичното ласерско глувче на Lenovo е совршено за секој што бара компактен глушец што треба да го користи секој ден, на кое било место. Има осетлив ласерски сензор и копче за исклучување за да ја заштедите батеријата. Димензии: Должина: 96 мм Висина: 32 мм Ширина: 56 мм Тежина: 60 г.

Подетален опис

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >