Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни Lenovo IdeaPad IdeaPad 3 Series

IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey

15.6" FHD, i5-1035G4, 8GB RAM, 512GB SSD, no OS

32 490 ден
30942.86

[IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey  ] | LenovoOnline.mk

IdeaPad 3 15IML05 Platinum Grey

15.6" FHD, i5-1035G4, 8GB RAM, 512GB SSD, no OS


Моќен лаптоп за секојдневна употреба

Иако е лаптоп со достапна цена, IdeaPad 3 е дизајниран да не ве забави во ниту еден поглед. Има Intel Core i5 процесор, 8GB RAM меморија, 512GB SSD и интегрирана графичка картичка. Деталите, како заштитниот затворач за веб-камерата, го прават овој лаптоп одличен избор за секојдневна употреба. Моделот е без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >