Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Лаптопи ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey

15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel Iris Xe, Win 11 Pro

Производот не е достапен

[ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey] | LenovoOnline.mk

ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey

15.6" FHD, i7-1165G7, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel Iris Xe, Win 11 Pro


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од i7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја и оперативен систем Windows 11 Pro.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачкаБесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >