Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Галантерија Ранци и ташни

Lenovo Business Casual 15.6-inch Backpack

3 350 ден
2838.98

[Lenovo Business Casual 15.6-inch Backpack] | LenovoOnline.mk
НАРАЧАJ
PN:4X40X54258

Lenovo Business Casual 15.6-inch Backpack


Совршен избор за движење низ градот со Вашиот лаптоп

„Lenovo Urban Line“ е колекција на ранци и ташни, со акцент на лесни, чисти линии и модерни детали за секојдневните патувања на младите професионалци. Овој градски ранец од 15,6 инчи е изработен од издржлив и водоотпорен полиестер со прилично мала тежина и капацитет од 17 литри. Целосно обложениот простор обезбедува голема заштита за вашиот лаптоп. Квадратната форма и неутралната боја го прават погоден и за свечени прилики и за секојдневна употреба. .

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >