Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Преносни ThinkBook ThinkBook 15

ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey

15.6" FHD, i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel Iris Xe, No OS

60 590 ден
57704.76

[ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey] | LenovoOnline.mk

ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey

15.6" FHD, i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel Iris Xe, No OS


Стилски, тенок и лесен лаптоп за мали и средни бизниси

Новиот ThinkBook привлекува внимание со алуминиумското тело, тенките рамки и светлиот екран. Погоден е за мали и средни бизниси со високи перформанси, придвижуван од i7 процесор, 16GB RAM и 512GB SSD. Моделот е со сива боја и без оперативен систем.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >