Специјализирана Lenovo продавница
Почеток Десктопи All-In-One системи IdeaCentre AIO 5

IdeaCentre AIO 5 IMB 05

23.8" FHD, i5-10400T, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 630, no OS

44 390 ден
42276.19

[IdeaCentre AIO 5 IMB 05] | LenovoOnline.mk

IdeaCentre AIO 5 IMB 05

23.8" FHD, i5-10400T, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics 630, no OS


Стилски СЀ-ВО-ЕДНО компјутер

Со својот елегантен, современ држач и тенок дисплеј, IdeaCentre AIO 5 е дизајниран да го привлече вниманието. Вклучете го и ќе се восхитите на начинот на кој се справува со сѐ, лесно и брзо. Дизајнот е оптимален за просторот, но може да чува многу податоци. Сè на сè, овој модел е идеалниот ALL-IN-ONE компјутер. Моделот е без оперативен систем и со безжични тастатура и компјутерско глувче. Боја - црна.

Контактирајте нè за потврда на залихата пред секоја нарачка

Бесплатна достава

Доставата на производи над 6 000 денари е бесплатна за целата земја
повеќе информации >